Bezpłatny przewodnik od GET IT

Jak zamawiać tłumaczenia?

Bezpłatny przewodnik dla wszystkich, który zamawiają tłumaczenia dla biznesu.

W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat polski rynek stał się integralną częścią globalnej gospodarki. Obecne są na nim firmy z całego świata, a polskie przedsiębiorstwa prowadzą ekspansję na wszystkich kontynentach. Transgraniczna aktywność biznesowa oznacza konieczność komunikowania się z klientami i partnerami w wielu językach. To stawia przed firmami dodatkowe wyzwania.

Nasz bezpłatny ebook—przewodnik zawiera odpowiedzi na pytania:

  • Jak zdefiniować usługę?
  • Jak przygotować się do zlecenia tłumaczenia?
  • Jak sprawdzić biuro tłumaczeń?
  • ... i wiele innych,

które pomogą w wyborze rzetelnego i kompetentnego dostawcy usług specjalistycznych
i zapewnią "święty spokój" na lata.

Zapraszamy do lektury.

Zespół GET IT

 

Link do pobrania przewodnika zostanie wysłany na podany w formularzu adres email.

 

Dobrze zadane pytania przy zamawianiu tłumaczenia to Twoje poczucie bezpieczeństwa w trakcie tłumaczenia i po jego zakończeniu.

Formularz do pobrania przewodnika

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji zamówienia, oraz przekazanie mojego adresu e-mail do GET IT Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przetwarzanie moich danych osobowych w celu wypełnienia formularza kontaktowego oraz procesu składania zamówienia, zgodnie z przepisami rozporządzenia RODO o ochronie danych osobowych. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej i marketingowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od GET IT Sp. z o.o., ul. Skierniewicka 10A, 01-230 Warszawa, NIP: 5252133967 , KRS: 0000045032. Oświadczam, że zostałam(em) poinformowana(y) o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych osobowych oraz ich poprawiania oraz żądania usunięcia, jak również prawa do wycofania zgody w każdym czasie.